Végzős diákunk Nagy Zénó remekelt a hétvégén Nagykanizsán rendezett Újonc Kard Országos Bajnokságon, saját korosztályában, egyéniben szombaton az előkelő 3. helyet szerezte meg, ezzel a bronzéremmel gyarapítva a májusi nagyszerű teljesitményét, a serdülő Csapat OB arany után. Gratulálunk
